PORTAL SCRIPTI V1 ÖZELLİKLERİ
Sınırsız Sayfa Ekleme, Sınırsız sayfa ekleme ile kurumsal menüsünü baştan yaratma özelliği,  Sonsuz sayıda alt kategori ekleme, Sayfa sıralaması yapma,  Sayfa Hiyerarşik Düzeni tek tıkla görebilme, Sayfa Silme işleminde alt sayfa koruması, Foto Galeri, Gelişmiş Resim gösterimi, Sınırsız sayıda kategori ekleme
Resim Area Bölümü, Anasayfa resim area bölümünü düzenleme
İletişim Bilgileri , Google Haritası, Panelden iletişim resim,logo ve bilgileri düzenleme, İletişim Formu, Form mesajlarını hızlı okuma özelliği, Ziyaretçi Defteri, Onay sistemli yorumlar, Ziyaretçi mesajlarını hızlı okuma özelliği, Türkçe Yönetim Paneli
Yeni gelen yorumları görebilme, Admin plus özelliği ile hızlı Erişim
E-Bülten , Kayıtlı üyeleri görebilme, Sosyal Ağ (facebook,twitter,linkedin,flicker,yahoo,skype)
Anasayfa ayarlanabilir facebook like box alanı Haber Sistemi
Sınırsız Haber Kategorisi Ekleme, Haberleri sosyal ağda paylaşma özelliği,  Haber Etiketleme Duyurular - Sınırsız Ekleme,silme,düzenleme
Duyuruları anasayfada gösterme , Duyurular özel sayfası
Referanslar - Sınırsız Ekleme,silme,düzenleme, Bakım Modu Sayfası
Referansları anasayfada gösterme, Referanslar özel sayfası, RSS Abonelik, Sayfalar Arası slayt geçiş - Site ayarlarından açma yada kapatma özelliği, Sınırsız Ürün Kategorisi Ekleme - Ürün Detaylarını inceleme, Anasayfa Ayarları - Hoşgeldiniz bölümünü düzenleme
Yönetici Ayarları -Sınırsız yönetici Ekleme ,Düzenleme
Site Ayarları - Logo,favicon,slayt geçiş logosunu düzenleme
Title (Başlık), Slogan ,Keywords , Description düzenleme
Yardımcı Yan Menü - Her kategori ve bölüme göre özel olarak otomatik değişen yardımcı menü,  Self Link - Her kategori,ürünler,ürün detayları,sayfalar da self linkler otomatik oluşturulur.
Haber sistemi, Video Galeri, Foto Galeri Bölümü, Yazarlar Bölümü
Üyelerin yazı,resim,video gönderebilme özelliği

Satın alma işlemi nasıl yapılır?

Almak istediğiniz yazılımı hemen satın al butonu yardımı ile satın al formuna ulaşabilir yada kolay iletişim butonu ile bizimle iletişime geçerek satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Satın aldığımı yazılımı birden fazla sitede kullanabilirmiyiz?

Satışını yaptığımız tüm scriptlerimiz full açık kaynak olması sebebi ile birden fazla siteye herhangi bir sınırlama olmadan kurulum gerçekleştirebilirsiniz.

Daha önce hiç web site kullanmadık eğitim veriyor musunuz?

Tüm web site içeriğinizi kolayca düzenleyebileceğiniz kullanımı basit bir yönetim paneline sahip olacaksınız bu türkçe panel yardımı kolayca içeriklerinizi teknik bilgiye ihtiyaç kalmadan kendiniz girebilirsiniz. Yinede sorun yaşadığınız da destek ekibimizi aramaktan hiç çekinmeyin.

Ürünlerin iade hakkı var mıdır?

Yazılımlarımı açık kaynak olması sebebi ile herhangi bir iade söz konusu değildir. Bu sebeple ürünü satın almadan önce bir demo site kurulup tüm detayları incelemeniz ve tüm isteklerinize cevap verdiğini anladığınızda satın almanız gerekir.

Web site kurulduktan sonra içerik nasıl girilir?

Web site kurulumu tamamlandıktan sonra genelde tüm müşterilerimizin içeriklerini editörlerimiz tarafından girmekteyiz. Bu satın alma aşamasında anlaşmaya bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eğer siz giriş yapmak isterseniz tarafınıza verilen admin bilgilerinizi kullanarak gelişmiş panel yardımı ile kolayca girebilirsiniz.

Şu anda web sitemiz var içerikleri aynı şekilde taşıyabilir miyiz?

Eski web sitenizde bulunan tüm içeriklerinizi dilerseniz alanında uzman editörlerimiz tarafından eksiksiz olarak girilir. Siteniz bu aşamalarda yayında olmayacaktır ve yarım içerikle müşteri ve ziyaretçi kaybı yaşamazsınız web siteniz tüm bilgiler girildikten sonra yayına alınacaktır.