Haber Modülü
Bu modül sisteme haber eklemek için kullanılmaktadır. Haberler kategorilere ayrılabilmektedir. Bu kategoriler kullanıcı tarafından belirlenebilmektedir. Haberlere bir manşet birde içsayfa olmak üzere toplam iki ana fotoğraf eklenebilmektedir. Haber detayına video ve foto galeri kolayca eklenebilmektedir.
Kullanıcılar istedikleri habere yorum ekleyebilmektedir. Bu yorumlar editörün onayı olmadan sitede gösterime girmeyecektir. Yine kullanıcılar istedikleri haberi arkadaşlarına mail yolu ile tavsiye edebilecektir, istedikleri haberin çıktısını kolayca alabilecektir. Haberlerin çeşitli sosyal paylaşım sistemleri ile kolayca paylaşılabilmek için Share özelliği vardır.

Yazar Modülü
Bu modül sisteme yazar ve köşe yazısı eklemek için kullanılmaktadır. Sisteme istenilen sayıda yazar ve köşe yazısı eklenebilmektedir. Yazarların gösterim sırası kolayca değiştirilebilmektedir. Yazarlar kendileri için hazırlanmış olan yönetim paneli sayesinde yazılarını sisteme kolayca ekleyebilecek, yazılarına gelen yorumları kendileri onaylayabilecektir. Kullanıcılar istedikleri yazıya yorum ekleyebilmektedir. Bu yorumlar editörün onayı olmadan sitede gösterime girmeyecektir. Yine kullanıcılar istedikleri yazıyı arkadaşlarına mail yolu ile tavsiye edebilecektir, istedikleri yazının çıktısını kolayca alabilecektir.

Anket
Bu modül yardımı ile sisteme istenildiği kadar anket eklenebilmektedir. Bu anketlerden sadece en son ekleneni oylanabilir şekildedir. Önceki eklenen anketler silinmeden, sistemde pasif durumda arşivlenebilmektedir.

Arama
Sisteme daha önce girilmiş olan haberlerde arama yapmak için kullanılır. Haber ve Makale olmak üzere iki farklı alanda arama yapabilir.

Reklam Modülü
Site içerisinde yer alan reklam alanlarına ihtiyaca ve isteğe göre Image, Flash ve Kod (Örn.Adsense) reklamlar kolaylıkla yerleştirilmekte, reklamlar arası değişim uygulanabilmektedir,  reklam veren müşteriler için müşteri bölümü bulunmaktadır, yönetici Panelinden takip edilebilmektedir.

Son Dakika
Bu modülde son 24 saatte sisteme girilmiş olan haberler ana sayfada görüntülenebilmektedir.

Piyasalar
Döviz bilgileri, IMKB ve Altın bilgileri TCMBndan otomatik olarak alınmaktadır.

Özel Sayfalar
Hakkımızda, Künye, Reklam, İletişim gibi size özel sayfalar bulunmaktadır. Bu sayfaların içeriğini Yönetim Panelinden istediğiniz gibi kendinize özel uyarlayabilirsiniz.

Yorum Desteği
Site üzerindeki haber ve diğer unsurlara üye olarak yada misafir olarak yorum ekleyebilme imkanı. Bu yorumlar yönetim panelinden
verilecek onaydan sonra yayına alınacaktır.

Sosyal Ağlar - RSS Desteği
Facebook ve Twitter Sosyal paylaşım sitelerinde haber ve diğer unsurları paylaşma imkanı, videoları arkadaşına öner modülüne sahiptir.
Sitenizinin sık sık değişen içeriğini, son dakika gelişmelerini kullanıcılara sunan RSS'ye sahiptir.

Hava Durumu
Yönetim panelinden aktif yada pasif hale getirilebilen hava durumu anasayfada gösterilmektedir.
Bilgiler Meteoroloji Müdürlüğünden otomatik olarak alınmaktadır.

Foto Galeri - Video Galeri
Gelişmiş bir fotograf galerisi uygulamasıdır. İstenilen sayıda galeri oluşturulabilir, istenilen sayıda fotoğraf eklenebilmektedir. Galerilere tek tıklama ile toplu halde resimler yüklenebilmektedir. Embed kodu ile videolarınızı yayınlayabileceğiniz bir bölüme sahiptir. En son eklenen galeriler anasayfada otomatik yer almaktadır.
paket tarafınıza kurulup teslim edilir
kurulum ücretsizdir
kendinize ait hosting ve domain' iniz yoksa 
lütfen satın alma işlemi sırasında Hosting Ve domain'i eklemeyi unutmayınız

Satın alma işlemi nasıl yapılır?

Almak istediğiniz yazılımı hemen satın al butonu yardımı ile satın al formuna ulaşabilir yada kolay iletişim butonu ile bizimle iletişime geçerek satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Satın aldığımı yazılımı birden fazla sitede kullanabilirmiyiz?

Satışını yaptığımız tüm scriptlerimiz full açık kaynak olması sebebi ile birden fazla siteye herhangi bir sınırlama olmadan kurulum gerçekleştirebilirsiniz.

Daha önce hiç web site kullanmadık eğitim veriyor musunuz?

Tüm web site içeriğinizi kolayca düzenleyebileceğiniz kullanımı basit bir yönetim paneline sahip olacaksınız bu türkçe panel yardımı kolayca içeriklerinizi teknik bilgiye ihtiyaç kalmadan kendiniz girebilirsiniz. Yinede sorun yaşadığınız da destek ekibimizi aramaktan hiç çekinmeyin.

Ürünlerin iade hakkı var mıdır?

Yazılımlarımı açık kaynak olması sebebi ile herhangi bir iade söz konusu değildir. Bu sebeple ürünü satın almadan önce bir demo site kurulup tüm detayları incelemeniz ve tüm isteklerinize cevap verdiğini anladığınızda satın almanız gerekir.

Web site kurulduktan sonra içerik nasıl girilir?

Web site kurulumu tamamlandıktan sonra genelde tüm müşterilerimizin içeriklerini editörlerimiz tarafından girmekteyiz. Bu satın alma aşamasında anlaşmaya bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eğer siz giriş yapmak isterseniz tarafınıza verilen admin bilgilerinizi kullanarak gelişmiş panel yardımı ile kolayca girebilirsiniz.

Şu anda web sitemiz var içerikleri aynı şekilde taşıyabilir miyiz?

Eski web sitenizde bulunan tüm içeriklerinizi dilerseniz alanında uzman editörlerimiz tarafından eksiksiz olarak girilir. Siteniz bu aşamalarda yayında olmayacaktır ve yarım içerikle müşteri ve ziyaretçi kaybı yaşamazsınız web siteniz tüm bilgiler girildikten sonra yayına alınacaktır.